Haber

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu Kurası Çekildi

İSTANBUL,

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu Kurası bugün TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Antrenman Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Orhan Saka Konferans Salonu’nda düzenlenen törene, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, 2. Başkan Yardımcısı, İcra Kurulu Üyesi, İdari İşler ve 1. Ligden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Orhan ve 1. Ligden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan katıldı. 2. ve 3. Lig. Can ve Genel Sekreter Taner Şenseven’in yanı sıra kulüp liderleri ve temsilcileri de katıldı.

TFF 2. ve 3. Liglerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can’ın gerçekleştirdiği kura çekimine TFF Lig İdare Müdürü Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın eşlik etti.

Bu kategoride, üçüncü eleme türü sonucunda dereceye giren 34 grubun yanı sıra Trendyol Süper Lig’den 6, Trendyol 1. Lig’den 7 ve TFF 2. Lig’den 9 olmak üzere toplam 56 takım mücadele edecek. maçlar. Maçlar 5-7 Aralık tarihleri ​​arasında oynanacak.

Tek maç eleme yöntemine göre yapılacak müsabakalarda galip gelenler 5. eleme turunda isimleri yazdırılacak.

Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. eleme tipi maçlar şöyle oluştu:

Atakaş Hatayspor-Düzce Çam Düzcespor

Ankara Keçiörengücü-Muş 1984 Muşspor

Sakaryaspor-Ankaraspor

MKE Ankaragücü-İskenderunspor

Corendon Alanyaspor-Kocaelispor

Siltaş Yapı Pendikspor-Isparta 32 Spor

Manisa FK-GMG Kastamonuspor

Boluspor-Amed Sportif Faaliyetler

Yılport Samsunspor-Tokat Belediye Plevnespor

Teksüt Bandırmaspor-Somaspor

Ümraniyespor-Güneş Holding Çankayaspor

Eyüpspor-Ankara Demirspor

Çaykur Rizespor-Bucaspor 1928

Mondihome Kayserispor-Vefa Grup Vanspor FK

Trabzonspor-Ahlatcı Çorum FK

Gençlerbirliği-Bornova 1877 Spor Yatırımları

Kasımpaşa-Kırşehir Futbol Spor Kulübü

Adanaspor-Esenler Erokspor

Bodrum FK-Menemen FK

Gaziantep FK-Etimesgut Belediyespor

TÜMOSAN Konyaspor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri

EMS Yapı Sivasspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor

VavaCars Fatih Karagümrük-Belediye Derincespor

Erzurumspor-Anagold 24Erzincanspor

Göztepe-1461 Trabzon FK

Bitexen Antalyaspor-Kepezspor

Altay-Tuna Tarım Kırklarelispor

RAMS Başakşehir-ASTOR Güç Şanlıurfaspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu