Haber

Ömer Çelik: İYİ Parti’nin tavrını değerli buluyoruz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İsveç’in başkenti Stockholm’de belediye binası önünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın maketinin asılmasına tepki gösteren İYİ Parti’nin duruşunu pahalı bulduklarını söyledi.

Ömer Çelik, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “İsveç’te Cumhurbaşkanımıza ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yönelik düzenlenen terör saldırısı karşısında İyi Parti yöneticilerinin tavrını önemsiyoruz. Teröre karşı siyasi partilerin güçlü dayanışması.” Cumhurbaşkanımıza ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yönelik saldırı karşısında bir meydan okumadır, dünyaya bir mesajdır” dedi.

Dün gece kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’e geçmiş olsun dileklerini ileten Çelik, “Sağlığı iyi olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. sorun.”

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, “Ülkemiz adına asla kabul edemeyeceğimiz terör örgütü ve uzantılarının İsveç’te yürüttüğü provokasyonu kınıyoruz. İsveç makamlarını bu konuda gerekli adımları atmaya çağırıyoruz. İYİ Parti olarak terör örgütlerinin karşısında dimdik duracağız.” devam edeceğiz” dedi. (HABER MERKEZİ)

haberborcka.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu